vyvážecí vleky Palms

traktory Belarus

ZEMĚDĚLSKÉ STROJE A TECHNIKA

stepkovace

Agremo.cz - sila, sušárny, dopravníky zrní

Naše produkty

Expediční zásobníky

Email Tisk

– jsou vyráběny do objemu 55t (s kapacitou dvou transportních souprav). Výška průjezdu do 4,5 m umožňuje příjezd každého druhu transportu. Průměr zásobníků je 3-4 m.

 

expedicni_zasobniky expedicni_zasobniky expedicni_zasobniky

Sila s výsypným trychtýřem typ ZL

Email Tisk

Realizovali jsme objekty s jedním i několika sily – do 60 ks. Dle potřeb klienta lze zvětšit skladovací zařízení a technologicky sloučit s již existujícími objekty (inventární budovy, jiné sklady apod.). Projekt, kompletace a spuštění je řešeno dle přání a potřeb klienta, aby bylo garantováno plné využití potencionálních možností skladu.

DSC00355 DSC01306_min IMGP2324_min

Sila s plochým dnem typ ZP

Email Tisk

Jsou určena pro dlouhodobější skladování. Lze instalovat jednotlivá sila, nebo i celé baterie. Předností je cena x objem. Díky možnosti monitorování teploty v silech, aktivnímu větrání, možností volby dopravních cest je zajištěna maximální kvalita surovin v období skladování. Výhodou je snadné vyskladnění bez těžké ruční práce. Zařízení může být plně automatizováno.

 

Sila s plochým dne typ ZP

Sila s plochým dne typ ZP

Sila s plochým dne typ ZP

Sušičky SUP (podtlakové)

Email Tisk

jsou to sušičky využívající podtlakový efekt. Garantují rovnoměrný rozptyl horkého vzduchu v celém sloupci sušičky. Umožňují sušení i menších porcí zrna.

DSC05780_susarny_min

P1130910_susarny_min

P1150713_susarny_min

P1150798_susarny_min

 

Sušičky SU (ohřívače)

Email Tisk

Jsou určeny k sušení řepky, kukuřice, všech druhů obilovin, určených pro setbu i konzumaci. Výměníky tepla splňují požadavky a ekologické normy EU. Garantují zachování norem při sušení spotřebního zrna. Jednoduchá konstrukce ve spojení s automatickými systémy zaručují bezproblémový chod, bez fyzické námahy.

 

 

Sušičky SU (ohřívače) Sušičky SU (ohřívače) Sušičky SU (ohřívače) Sušičky SU (ohřívače)

Sušičky SP (porcové)

Email Tisk

Jsou vhodné zejména pro střední zemědělské firmy (rodinné podniky), k sušení řepky, obilovin a kukuřice. Je to velmi jednoduchá stavba. Sušička se skládá ze sušícího sloupce, výměníku tepla a rozvaděče. Topná média : LTO, plyn, případně jiné alternativy.

Sušičky SP (částečné) Sušičky SP (částečné) Sušičky SP (částečné)

 

 

Kapsové dopravníky

Email Tisk

Jsou zvedací zařízení, určeny k přemísťování zrní a granulátu. Nejčastěji spolupracují se zařízeními pro vodorovný transport (redlery, dopravníky), ze kterých je zvedacím zařízením materiál odebírán a transportován do výšky 40m. Konstrukce zvedacího zařízení je založena na modulovém systému. Prodloužení zařízení je možné dodáním modulu potrubí  L=2m a také pásu s kapsami. Výkon 10-250t.

 

zvedaci_zarirezni_kbelikove zvedaci_zarirezni_kbelikove zvedaci_zarirezni_kbelikove

zvedaci_zarirezni_kbelikove

Šnekové dopravníky

Email Tisk

Jsou určeny k přemísťování veškerých druhů sypkých materiálů na menší vzdálenosti. Nabízíme dva typy dopravníků : KORYTOVÉ – výkon 6-35 t/hod s transportem jedno nebo obousměrným a nebo POTRUBNÍ – výkon 6-35 t/hod., které mohou pracovat i pod úhlem 60°, SAMOKROUŽÍCÍ - slouží k vyskladňování sil s plochým dnem.

 


dopravníky

Řetězové dopravníky (redlery)

Email Tisk

Jsou určeny k dopravě obilovin, granulí, osiva, biomasy a jiných sypkých hmot v horizontálním směru. Vzdálenost dopravy může být od několika metrů do několika desítek metrů. Výhodou je široký rozsah výkonů (10-250 t/hod).

 

 

dopravnik_retezovy_1_min dopravnik_retezovy_2_min dopravnik_retezovy_min

 

  Pásové dopravníky

  Email Tisk

  Jsou nejvhodnějším zařízením sloužícím k vodorovnému transportu obilovin. Jsou ideální pro transport secího materiálu, garantují jeho čistotu. Např. když jde pšenice po řepce apod.

   

   

  pasovy dopravnik pasovy_dopravnik_2_min pasovy dopravnik

  Přijmopvé koše

  Email Tisk

  Násypné koše – vyrábíme je  dle individuálních potřeb klienta, přizpůsobeny ke specifikaci objektu. Výkon je 10-250 t/hod, délka košů 3-18m.        


  Typy:

  • KOŠE S GRAVITAČNÍM VÝSYPEM A AKTIVNÍM VÝBĚREM
       
          
   – na dně koše je montován redler, pásový, nebo šnekový dopravník.
  • POJÍZDNÉ KOŠE
  • NEPOJÍZDNÉ KOŠE

   

  nasypne_kose nasypne_kose nasypne_kose

  Strana 1 z 2