Plastické obrábění plechu

Tisk

využíváme strojů :
PISTOLOVÉ LISY INNPOWER X5 – možnosti, které přináší stroj X5 jsou obrovské. Je to pistolový lis, který má bohatou sadu nářadí, což nám umožňuje výrobu od těch nejsložitějších tvarů z plechu až po ty nejjednodušší. Díky počítačové podpoře výroby (modul CAM) implementaci a také výroba detailů z plechu je možná za velmi krátkých termínů. Umožňuje to také produkci krátkých partií elementů.

 

plasticke_obrabjeni_plechu_agremo plasticke_obrabjeni_plechu_agremo
plasticke_obrabjeni_plechu_agremo plasticke_obrabjeni_plechu_agremo

 

OKRAJOVÉ LISY DURMA  AD-S 60220 - okrajový lis nám dává možnost ohybu plechu pod jakýmkoli úhlem a to se zachováním vysoké preciznosti. Stějně jako velké tak i malé materiály mohou být ohýbány v různém tvaru díky práci v šesti osách. Stroj je vybaven hlásičem chyb při dlouhých výrobách. Řízeno CNC.

 

ŘEZÁNÍ – možnost řezání profilů a prutů s rozměry nepřekračujícími průměr 250 mm a také průřez 250x290 mm. Možnost řezání pod jakýmkoli úhlem.

 

GILOTINOVÉ OSTŘÍ DURMA SB 4006 – gilotinové ostří s možností řezání plechu s následujícími parametry : ocel: tloušťka do 6 mm, šířka 4100 mm, nerezavějící ocel : tloušťka do 4 mm, šířka 4100 mm. Řízení NC.

 

plasticke_obrabjeni_plechu_agremo_05 plasticke_obrabjeni_plechu_agremo_06
plasticke_obrabjeni_plechu_agremo_07 plasticke_obrabjeni_plechu_agremo_08