vyvážecí vleky Palms

traktory Belarus

ZEMĚDĚLSKÉ STROJE A TECHNIKA

stepkovace

Agremo.cz - sila, sušárny, dopravníky zrní

Chyba
 • JFTP::login: Unable to login
 • JFTP::write: Unable to use passive mode

Dopravníky zrní

Pásové dopravníky

Email Tisk

Jsou nejvhodnějším zařízením sloužícím k vodorovnému transportu obilovin. Jsou ideální pro transport secího materiálu, garantují jeho čistotu. Např. když jde pšenice po řepce apod.

 

 

pasovy dopravnik pasovy_dopravnik_2_min pasovy dopravnik

Řetězové dopravníky (redlery)

Email Tisk

Jsou určeny k dopravě obilovin, granulí, osiva, biomasy a jiných sypkých hmot v horizontálním směru. Vzdálenost dopravy může být od několika metrů do několika desítek metrů. Výhodou je široký rozsah výkonů (10-250 t/hod).

 

 

dopravnik_retezovy_1_min dopravnik_retezovy_2_min dopravnik_retezovy_min

 

  Šnekové dopravníky

  Email Tisk

  Jsou určeny k přemísťování veškerých druhů sypkých materiálů na menší vzdálenosti. Nabízíme dva typy dopravníků : KORYTOVÉ – výkon 6-35 t/hod s transportem jedno nebo obousměrným a nebo POTRUBNÍ – výkon 6-35 t/hod., které mohou pracovat i pod úhlem 60°, SAMOKROUŽÍCÍ - slouží k vyskladňování sil s plochým dnem.

   


  dopravníky

  Kapsové dopravníky

  Email Tisk

  Jsou zvedací zařízení, určeny k přemísťování zrní a granulátu. Nejčastěji spolupracují se zařízeními pro vodorovný transport (redlery, dopravníky), ze kterých je zvedacím zařízením materiál odebírán a transportován do výšky 40m. Konstrukce zvedacího zařízení je založena na modulovém systému. Prodloužení zařízení je možné dodáním modulu potrubí  L=2m a také pásu s kapsami. Výkon 10-250t.

   

  zvedaci_zarirezni_kbelikove zvedaci_zarirezni_kbelikove zvedaci_zarirezni_kbelikove

  zvedaci_zarirezni_kbelikove